The 11 in 1 Screwdriver includes the 8 bits and 3 nut drivers most requested by professionals. The bit prevents bit wear from hardened screws and extends bit life when fastening specialty screws found in electrical boxes, conduit couplers, outlets, and other common job site fixtures.
| Height | 3.9" |
|---|---|
| Length | 10" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Width | 1.6" |
| Pack Qty | 1 Pack |
| Item Number | MWT05572 |
|---|---|
| MPN | 48-22-2760 |
| UPC | 045242508075 |
| Weight | 1.000000 |
| Country of Manufacture | China |
| Brand | Milwaukee Tool |
| Free Shipping | Free Shipping on $50+ Order |
| Item Returns | This item can be returned |
Validate your login